Spedycja i magazynowanie – tanie usługi spedycyjne

Korzystanie z usług firmy spedycyjnej to rozwiązanie zapewniające możliwość szybkiego i profesjonalnego przewozu towarów w dane miejsce. Spedycja ciężarowa rozwija się prężnie w ostatnich latach i wpływa zarówno na rozwój profesjonalnie zorganizowanego transportu międzynarodowego oraz krajowego. Import i eksport dużej ilości towarów z i do Polski sprawia, że spedycja jest jedną z najważniejszych dziedzin transportu.

Profesjonalna spedycja Anglia, Ukraina oraz Słowacja, Węgry i Austria

Dzięki profesjonalnej spedycji firmy zajmujące się handlem, rolnictwem, wytwarzaniem wszelkiego typu produktów i ich sprzedażą mogą liczyć na dobrze zorganizowany transport drogowy, głównie ciężarowy, z całym szeregiem usług, zapewniającym dotarcie towarów na miejsce w odpowiednim czasie. W kierunku wschodnim doskonale znanym graczem na rynku i firmą transportową, która doskonale zna ten rynek jest firma F.T.U.H MaxTrans. Firma transportowa i spedycyjna MaxTrans z Mielca posiada w swojej ofercie zestawy drogowe z naczepami, zestawy tandem oraz jumbo a także samochody ciężarowe różnego typu przeznaczone do przewozu towarów.

Zarówno rozbudowana flota własna jak również spedycja i partnerzy to doskonały wybór jeżeli chodzi o transport ciężarowy na Ukrainę. Doświadczenie oraz systematyczne ładunki i relacje ze wschodem pozwalają firmie MaxTrans na optymalizację kosztów transportu i transport drobnicowy.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów
Jacek Puzio
ul. Wolności 75
39-300 Mielec

Firma spedycyjna posiada samochody dostosowane do przewozu różnych towarów, gwarantuje dostarczenie ich w nienaruszonym stanie. Zapewnia ich zapakowanie, ubezpieczenie, przewóz przez granicę, przeprowadzenie całej dokumentacji transportowej opłaty celne oraz przeładowanie czy magazynowanie towarów.

To także spedycja krajowa…

Spedycja często znacząco łączy się z usługami logistycznymi, dzięki czemu przewoźnik gwarantuje dotarcie towarów na miejsce w jak najkrótszym czasie, z efektywnym wykorzystaniem potencjału, jaki niesie ze sobą transport drogowy i możliwości przewoźnika. Warto skorzystać z usług firm zajmujących się spedycją, gdy zależy nam na zorganizowaniu transportu w sposób profesjonalny i bezproblemowy. Spedytorzy gwarantują takie usługi jak magazynowanie, przeładowywanie towarów, dowóz na wskazany adres oraz przewóz towarów za granicę.